OTO Lastik, aKÜ tAKVİYE VE yOL YARDIM çözümlerİ için yardımcı olalım

7/24 Mobil Yol Yardım olarak müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilermizin bizimle çalışırken uzman kadromuzla kaliteli ekonomik geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı yüksek şekilde karşılıyoruz.

AKÜ SATIŞI

Araçlarınıza göre akü tespit edip sizlere uygun fiyat garantisi sunuyoruz

AKÜ TAKVİYE

Donanımlı araçlarımız ile bulunduğunuz noktaya akü takviye hizmeti

AKÜ MONTAJ

Uzman Ekibimiz ile arabanızın aküsünü titizlikle montajını gerçekleştiriyoruz

Neler Yapıyoruz

Akücü & Akü Tamiri

Ankara’nın her noktasında yolda akünüz bittiyse ve acil desteğe ihtiyaç duyuyorsanız acil akücü her zaman hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın ve ekibimizi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirelim.

7/24 akü servisi ile yolda kalan müşterilerimiz için Ankara’nın her noktasına en kısa sürede ulaşarak akü değişimi, akü tamiri işlemlerini yerine getiriyoruz.

En Yakın Akü Takviye

Akünüz bitti yada azaldı akünüzü değiştirmek istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. En Yakın Akücü olarak, en iyi akü markalarının bütün çeşitlerinin satışını yapmaktayız. Akünüzü ne zaman değiştirmek isterseniz 7/24 bizi arayabilir bulunduğunuz yere akünüzü isteyebilirsiniz. Ekibimiz dakikalar içinde konumuza gelip akünüzü değiştirip yolda devam etmenizi sağlayacaktır.

Konuma Yakın Akücü

Aracınızdaki Akü arızlarında 7/24 0545 904 26 50 numarasını arayın. En yakın akü takviye servisi en yakın zamanda vereceğiniz konuma ulaşacaktır. Ankara’nın her semt ve ilçeye ulaşımımız bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun tüm akü arızlarında zaman kaybetmeden servisimize ulaşın.En kısa sürede aracınızın arızalarını çözelim.