OTO Lastik, aKÜ tAKVİYE VE yOL YARDIM çözümlerİ için yardımcı olalım

7/24 Mobil Yol Yardım olarak müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilermizin bizimle çalışırken uzman kadromuzla kaliteli ekonomik geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı yüksek şekilde karşılıyoruz.

OTO LASTİK TAMİRİ

Araçlarınızın tüm oto lastik arızalarında 7/24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz

AKÜ TAKVİYE & DEĞİŞİM

Yolda kaldığınızda nerede olursanız olun akü takviye arızalarında hemen arayın

KALİTELİ HİZMET

Uzman kadromuz üstün kalite sunmakla birlikte, değer ve fark katan bir firmayız.

Neler Yapıyoruz

En Yakın Lastikçi

Aracınızın hava ve yol şartlarından kaynaklı herhangi bir arıza veya yolda kalma durumlarınızda, Bizi Arayarak bulunduğunuz konuma en yakın tam donanımlı servis aracımı yönlendirelim. En Yakın Lastikçi ve Oto Yol Acil Yardım hizmetlerimiz ile, siz değerli sürücülerimize günün her saati Yol Yardım Lastik Tamiri hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Seyir halindeyken başınıza gelebilecek en kötü olaylardan birisi akan trafikte lastik sorunu yaşamanızdır. Patlak veya sorunlu lastik ile yola devam etmeniz mümkün olmayacağı için, sorunu biran önce halletmeniz çok önemlidir. Bizi arayarak sizler için bulunduğunuz konuma mobil lastik tamir aracı göndererek sizlerin lastik sorununu yerinde çözüme kavuşturmaktadır.

Konuma Yakın Lastikçi

Aracınızdaki oto lastik arızlarında 7/24 acil 0545 904 26 50 numarasını arayın. En yakın oto lastik servisi en yakın zaman diliminde vereceğiniz konuma ulaşacaktır. Ankara’nın her semt ve ilçeye servisimiz bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun tüm oto lastik arızlarında zaman kaybetmeden mobil yol yardım servisimize ulaşın.