Şenlik Lastikçi Yol Yardım 0545 904 2650

Footer
Şenlik en yakın lastikçi

Keçiören ve Şenlik mahallesi yakınlarında aracınızın lastik tamiri, lastik değişimi ve akü takviye ile ilgili bütün problemlerinde 7/24 saat olarak hizmet veriyoruz. Lastik tamiri ve akü tamiri, akü şarj takviye arızalarına karşı hazır ve donanımlı mobil araçlarımız ile 7/24 saat yerinde lastik değişimi ile ekonomiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bizi Arayarak bulunduğunuz konuma en yakın lastikçi ekibimizi yönlendirerek araçlarınızı yerinde lastik arızalarını giderelim.

Aracınızın hava ve yol şartlarından kaynaklı herhangi bir arıza veya yolda kalma durumlarınızda, Bizi Arayarak bulunduğunuz konuma en yakın tam donanımlı servis aracımı yönlendirelim. En Yakın Lastikçi ve Oto Yol Acil Yardım hizmetlerimiz ile, siz değerli sürücülerimize günün her saati Yol Yardım Lastik Tamiri hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Ankara Lastikçi, Şenlik Lastik Tamircisi için Servis için Hemen Arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin size en yakın Mobil Yol Yardım Servis Aracımızı size yönlendirelim.

Keçiören Akücü, Ankara’nın her noktasında yolda akünüz bittiyse ve acil desteğe ihtiyaç duyuyorsanız acil akücü her zaman hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın ve ekibimizi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirelim.

7/24 akü servisi ile yolda kalan müşterilerimiz için Ankara’nın her noktasına en kısa sürede ulaşarak akü değişimi, akü tamiri işlemlerini yerine getiriyoruz.

Hizmetlerimiz : lastik tamiri, lastik değişimi, yol yardım, akü takviye, sibop arızası, hava basma, yarılmış lastik tamiri, stepne değiştirme ve akü değiştirme, şarj dinamo, marş dinamo işlemleriyle 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Keçiören Lastikçi, Şenlik lastik tamiri yol yardım firması olarak her nerede olursanız olun size her zaman yakınız. Üstelik size hizmet vermemiz için aracınızın markasının ya da modelinin hiçbir önemi yok. Taksi, otomobil, jip, otobüs, minibüs, kamyon, tır ve aklınıza ne gelirse tüm araç çeşidine hizmet sunuyoruz. Yolda kaldığınız her an çekinmeden ve tereddüt etmeden saat kaç olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Çünkü biz gece gündüz 7 gün 24 saat müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Hızlı Servis için HEMEN ARAYIN